• 1 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie mieści się w samodzielnym budynku, położonym w bezpiecznym, zaogrodzonym miejscu z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem samochodowym
 • 2 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Posiadamy bibliotekę, szatnię, dobrze wyposażoną świetlicę, salę gimnastyczną, boisko sportowe i pracownię komputerową. Do kształcenia wykorzystujemy nowoczesne pomoce i rozwiązania multimedialne.
 • 3 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
 • 4 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy profesjonalną pomoc dla dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, opiekę i zajęcia terapii logopedycznej w specjalnie wyposażonym gabinecie. W terapii korzystamy z komputerowych programów logopedycznych.
 • 5 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ?

  Oferujemy bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, zajęcia plastyczne i częściowo płatne zajęcia dodatkowe m.in. gimnastyka ogólnorozwojowa, karate, siatkówka, zajęcia z robotyki.
baner

III miejsce w powiecie krakowskim

Nasza szkolna reprezentacja chłopców z klas 6a, 6b i 5a zwyciężyła w zawodach gminnych w piłce nożnej halowej, czym zakwalifikowała się do zawodów rangi powiatowej reprezentując gminę Świątniki Górne na zawodach w Skawinie. Po wygraniu wszystkich meczów w grupie nasza drużyna przegrała w półfinale z późniejszym zwycięzcą rozgrywek drużyną z Bibic 1:0. W meczu o trzecie miejsce nasza drużyna wygrała z drużyną ze Skały 3:0. Za trzecie miejsce w zawodach powiatu krakowskiego nasza drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

Szkołę naszą reprezentowali: Konrad Tomana 6b, Gerard Gurgul 6b, Karol Piórecki 6b, Igor Krzeszewski 6b, Przemysław Dudek 6a, Szymon Kuzera 6a, Arkadiusz Filipowicz 6a, Przemysław Gniadek 5a oraz Piotr Gniadek 5a.

Drużyna prowadzona była przez nauczycieli wychowania fizycznego.

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. Michaliny Stasiukowej
 w Ochojnie

32-040 Ochojno
Podhalańska 27

tel. 12 270 41 01
szkola@spochojno.pl

Stan powietrza

BIP

Copyright © 2020. OPENMINT Rights Reserved.